یک روزنامه انگلیسی از ترکیب کامل برنامه جدید تاپ گیر (تخت گاز) خبر داده است. روزنامه سان گزارش داده «سبین اشمیتز» راننده آلمانی (عکس بالا) و «کریس هریس»، روزنامه نگار و مجری کمتر شناخته شده در سری جدید این برنامه «کریس اوانز» را همراهی خواهند کرد.

روزنامه سان همچنین خبر داده «دیوید کولتهارد» قهرمان پیشین اتومبیلرانی هم در ترکیب مجریان تاپ گیر است. بی بی سی حاضر نشده به طور رسمی درباره این خبر اظهار نظر کند.

سبین اشمیتز، راننده ۴۶ ساله آلمانی است که در برنامه‌های پیشین تاپ گیر هم به عنوان مهمان حضور داشته است. او که برای تیمهای ب ام و و پورشه رانندگی کرده، به خاطر مهارتش در رانندگی در پیست نوربرگ‌رینگ آلمان مشهور است و به او لقب ملکه نوبرگ‌رینگ را داده‌اند. سبین در یک برنامه تلویزیونی آلمانی به نام «دا اتو» حضور داشته است.

کریس هریس

کریس هریس

کریس هریس، یک روزنامه‌نگار حرفه‌ای در زمینه خودرو است. او ۴۰ سال دارد و سابقه نویسندگی در نشریات «اتوکار» و «ایوو» را دارد و خود برنامه‌ای می‌ساخت و در اینترنت منتشر می‌کرد. طنز خاصش، او را در بین علاقه‌مندان به خودرو مشهور کرده است، اما در بین مخاطبان عام چندان شناخته شده نیست.

یک منبع در داخل بی بی سی به روزنامه سان گفته « سبین و کریس تقریبا برای مخاطب عام ناشناخته هستند و دیوید جذاب‌ترین راننده نیست.»

بی بی سی از شیوه برنامه جدید تخت گاز اطلاعاتی منتشر نکرده است. کریس اوانز فقط در یک مصاحبه گفته برنامه در ماه می ۲۰۱۶ (اردیبهشت – خرداد ۱۳۹۵) آغاز می‌شود و فصل اول آن شانزده قسمت دارد.

پیش از اعلام اخبار درباره کسانی که در برنامه جدید تخت گاز روبروی دوربین هستند، اخبار کسانی که پشت دوربین این برنامه هستند خبرساز شده بود. در خبری که به یک بحران برای تخت گاز تعبیر شد، لیسا کلارک، تهیه کننده ارشد این برنامه از کار خود استعفا کرد. او همزمان با کریس اوانز به برنامه آمده بود و از او به عنوان بهترین تهیه کننده برای ایجاد تحول در برنامه یاد می‌شد. تام فورد، ویراستار این برنامه هم همکاری خود را با برنامه قطع خواهد کرد.