شورلت با رونمایی از آرم جدید کوروت اعلام کرد هفتمین نسل از سوپراسپرت افسانه‌ای خود را سه ماه دیگر در نمایشگاه دیترویت رونمایی خواهد کرد. 
اد ولبرن، مدیر طراحی جنرال موتورز می‌گوید نشان جدید «بیانگر شخصیت نسل جدید کوروت است. پرچ‌ها در این آرم مدرن‌تر، تکنیکی‌تر و با جزییات بیشتری طراحی شده است که نشانی از طراحی کاملاً جدید این خودرو است.»

هنوز تصاویر رسمی این مدل منتشر نشده است اما نشریات با اطلاعاتی که از این خودرو به طور غیررسمی منتشر شده، حدس و گمان‌هایی مطرح‌ کرده‌اند که در قالب طرح‌هایی در رسانه‌ها منتشر شده است. 
تاج جوئچر، مهندس ارشد پروژه کوروت درباره مشخصات فنی این ماشین گفته است «هدف در ساخت کوروت جدید این بود تا این خودرو از نظر فنی، زیبایی و کارایی خودروهای اسپرت جهان را به چالش بکشد و از همه بهتر باشد.»
به گفته این مدیر شورلت، تنها دو قطعه از نسل ششم کوروت در نسل جدید استفاده شده است. اولی فیلتری است که هوای بیرون را تصفیه می‌کند و به داخل کابین می‌فرستد و دومی دستگیره‌ای است که سقف تاشو را باز و بسته می‌کند. 
موتورهای ماشین جدید هم همگی جدید است. علاوه بر موتور هشت سیلندر ۶.۲ لیتری که کارایی آن بهتر شده، یک موتور ۵.۵ لیتری هشت سیلندر هم روی این ماشین قرار داده خواهد شد. یک موتور شش سیلندر کاملاً جدید که دو توربو دارد بعداً به فهرست موتورهای کوروت اضافه خواهد شد. 
اولین نسل از کوروت در هفدهم ژانویه سال ۱۹۵۷ در نمایشگاهی در نیویورک رونمایی شد و از همان روز اول لوگوی آن به بخشی از شخصیت این ماشین تبدیل شد. شورلت برای هر نسل جدید از کورت آرم تازه‌ای معرفی کرد. این کارخانه می‌گوید برای تصمیم نهایی درباره آرم جدید کوروت بیش از صد نوع مختلف از این نشان را بررسی کرده است.