پورشه با انتشار تصاویری اعلام کرد دو هفته دیگر و در نمایشگاه خودرو پکن، نسل دوم کاین جی‌تی‌اس را رونمایی خواهد کرد. 
جی‌تی‌اس مدلی است که بین کاین اس و کاین توربو قرار دارد و ترکیبی از دو مدل است. موتور هشت سیلندر ماشین از مدل اس گرفته شده و ظاهر آن شبیه به توربو است. 
حجم موتور غیرتوربو این ماشین ۴.۸ لیتر است است. قدرت این موتور در مدل اس ۳۹۴ اسب بخار است اما در مدل جی‌تی‌اس، قدرت به ۴۱۴ اسب بخار افزایش پیدا کرده است. این نیرو از طریق یک جعبه دنده هشت سرعته اتوماتیک زد اف به چرخ‌های منتقل می‌شود و سیستم خاموش شدن موتور هنگام ایستادن هم به آن اضافه شده است. 
افزایش قدرت باعث شده سرعت ماشین کمی بهتر شود. حداکثر سرعت ماشین از ۲۵۷ کیلومتر در ساعت به ۲۶۰ کیلومتر در ساعت رسیده اما شتاب صفر تا صد کیلومتر ماشین نسبت به مدل قبلی ثابت مانده و ۵.۷ ثانیه است. 

با این میزان افزایش قدرت و کارایی مصرف سوخت ماشین نسبت به موتور هشت سیلندر کاین اس کمتر است. این خودرو در هر صد کیلومتر ۸.۹ لیتر سوخت مصرف می‌کند.
اما آنچه کاین جی‌تی‌اس را متمایز می‌کنند شاسی کوتاه آن است. شاسی ۲۴ میلی‌متر پایین‌تر از مدل اس آورده شده است و فنرهای فولادی به طور استاندارد روی خودرو نصب شده است. پورشه می‌گوید تغییراتی که در مدل جی‌تی‌اس داده شده قابلیت ماشین در پیچ‌ها را بهتر کرده است. 
از نظر ظاهری، سپرهای مدل توربو روی ماشین سوار شده است. چراغ‌های جلو از نوع بای-زنون است و گلگیرها پهن‌تر شده است. 
داخل ماشین تمام چرم است و صندلی‌ها را می‌توان در هشت حالت مختلف تنظیم کرد.
کاین جی‌تی‌اس تابستان امسال به بازار عرضه خواهد شد. قیمت این ماشین در آمریکا ۸۳ هزار دلار و در بریتانیا ۶۷ هزار پوند اعلام شده است که دوازده هزار پوند از مدل اس گرانتر است.