رالف لورن، طراح مشهور مد و تاجر موفق آمریکایی علاوه بر مالکیت مارک لباس پولو به داشتن یکی از بهترین کلکسیون‌های ماشین در جهان مشهور است. 
این کلکسیون شامل هشتاد خودروی نایاب است که معمولاً در انباری در کاتونا در نیویورک نگهداری می‌شود. رالف لورن در کتابی که به نام سرعت، برازندگی و زیبایی در سال ۲۰۰۴ منتشر کرد از خودرو به عنوان یک اثر هنری متحرک یاد کرد. 
اکنون مدتی است که هفده دستگاه از ماشین‌های او مانند آثار هنری در موزه هنرهای تزیینی در پاریس به نمایش درآمده است. 
در ماشین‌هایی که به نمایش درآمده تأکید بیشتر به خودروهای افسانه‌ای دهه سی تا شصت است اما یک دستگاه مک‌لارن اف وان هم در این نمایشگاه حاضر است. این مک‌لارن یکی از سه دستگاه اف وانی است که در کلکسیون رالف لورن وجود دارد. 
شاید مهمترین ماشین نمایشگاه بوگاتی ۵۷ آتلانتیک مدل ۱۹۳۸ است که تنها چهار دستگاه از آن ساخته شد و این خودرو چهارمین مدل است. 
یک دستگاه بنتلی بلوئر که جیمز باند، مامور مخفی مشهور داستان‌های یان فلمینگ در سه داستان اول این نویسنده بر آن سوار می‌شد هم در این نمایشگاه دیده می‌شود. 
اما بازدید از نمایشگاه از همه بیشتر علاقه‌مندان به فراری را خوشحال می‌کند. چهار فراری بی‌نظیر در این کلکسیون وجود دارد. یک دستگاه ۳۷۵ پلاس که شخصاً توسط پینین فارینا طراحی شده است، یک دستگاه فراری ۲۵۰ جی تی او مدل ۱۹۶۲ که تنها ۳۶ دستگاه از آن ساخته شده است، یک دستگاه فراری ۲۵۰ تستاروسا مدل ۱۹۵۸ و یک دستگاه ۲۵۰ جی تی مدل ۱۹۶۰ مجموعه فراری‌های این نمایشگاه است. 
به جز چند آلفارومئو تاریخی یک دستگاه مرسدس بنز اس اس کی هم در این نمایشگاه است که ماشینی بود که کنت کارلو فلیچه تروسیه، قهرمان افسانه‌ای مسابقات اتوموبیلرانی با آن مسابقه داده است و البته یک دستگاه مرسدس بنز ۳۰۰ اس ال گالوینگ که از جمله مهمترین خودروها در صد و بیست و پنج سال تاریخ صنعت خودروسازی است. 
رالف لورن خود لقب کلکسیونر را دوست ندارد. او به طور مرتب و دوره‌ای از همه این ماشین‌ها استفاده می‌کند و همیشه در حال اضافه کردن به کلکسیونش است. 

از جمله ماشین‌های جدید این کلکسیون یک بوگاتی ویرون، مک لارن جدید، فراری ۴۵۸ ایتالیا و لامبورگینی ریونتون روداستر است که به زودی به گنجینه خودروهای رالف لورن اضافه خواهد شد. 

نمایشگاه خودروهای رالف لورن تا پایان ماه آگوست در پاریس ادامه دارد.  

عکس بالای مقاله از توتالی کول پیکس