کانسپت کوپه زیبایی که ب ام و در نمایشگاه خودروهای کلاسیک کونکورسو دلگانزا ویلا دِسته (Concorso d’Eleganza Villa d’Este) رونمایی کرد ممکن است الگویی برای ساخت سری ۸ این کارخانه باشد. 
ب ام و که سال گذشته با همکاری استودیوی طراحی زاگاتو کوپه‌ای براساس مدل زد۴ معرفی کرده بود {+}، امسال پا را فراتر گذاشت و با همکاری یک استودیوی طراحی ایتالیایی دیگر یک خودروی کاملاً جدید به نمایشگاه خودروهای کلاسیک برد. این بار پینین فارینا با  همکاری طراحان ب ام بر اساس شاسی ب ام و سری ۷ یک کوپه کلاسیک چهار نفره ساخت که ب ام و می‌گوید با تغییرات اندکی می‌توان آن را به روی خط تولید برد. 
موتور این ماشین که نامش پینین فارینا گرن لوسو کوپه است، دوازده سیلندر با حجم شش لیتر است که می‌تواند ۵۴۴ اسب بخار نیرو تولید کند. گشتاور این موتور۷۵۰ نیوتن-متر است. این موتور از ب ام و ۷۶۰ آی گرفته شده است و شتاب صفر تا صد کیلومترش در این مدل ۴.۶ ثانیه است و حداکثر سرعتش به ۲۵۰ کیلومتر در ساعت محدود شده است. 

گرن لوسو شباهت‌های زیادی به مدل‌های کنونی ب ام و دارد و نسبت‌ها در طراحی خودرو آن را به دیگر مدل‌های ب ام و شبیه کرده است. فاصله دو محور نسبتاً زیاد است، کاپوت کشیده است و اتاق تا حد ممکن به عقب برده شده است. تفاوت ظاهر خودرو با مدل‌های کنونی را می‌توان به چهره کوسه ماننده خودرو در نمای جلو دید. 
ب ام و به طور رسمی اعلام کرده است که همین یک دستگاه از این کانسپت ساخته می‌شود و برنامه‌ای برای تولید انبوه وجود ندارد. با این حال با وجود عرضه یک مدل کوپه در کلاس اس مرسدس بنز، به نظر می‌رسد مدیران ب ام و می‌خواهند تا در صورت موفقیت فروش مدل رقیب بتوانند به سرعت در این بازار حاضر شوند. 
شباهت‌ها به مدل‌های کنونی ب ام و در داخل خودرو هم ادامه پیدا می‌کند. کنسول وسط به سمت راننده تمایل دارد و برای هر سرنشین عقب هم صندلی‌های جداگانه قرار داده شده است. در ساخت داخل خودرو از چرم سیاه و قهوه‌ای تنباکویی استفاده شده است که چرمش را شرکت مشهور ایتالیایی فوگلیزو تهیه کرده است.