هوندا امروز اعلام کرد که در نمایشگاه خودرو توکیو سه کانسپت جدید خودرو را به نمایش خواهد گذاشت.  
چشمگیرترین کانسپت که تنها طرح‌های آن منتشر شده، خودرویی به نام اسمال اسپورت ائی وی است. هوندا جزییات زیادی درباره این ماشین ارائه نکرده اما تاکانوبو ایتو، مدیر هوندا ماه گذشته در نمایشگاه خودرو فرانکفورت تأیید کرد که این شرکت قصد دارد دوباره ماشین‌های اسپرت بسازد و همین احتمال ساخت ماشینی براساس این کانسپت را تقویت می‌کند. 

آنچه که درباره این هوندا مشخص است قوای محرکه الکتریکی آن است اما هوندا قبلاً اعلام کرده بود به ساخت ماشینی اسپرت با موتور هایبرید علاقه‌مند است. ماشینی که به نظر کارشناسان صنعت خودرو رقیبی برای پورشه باکستر خواهد بود. 

کانسپت بعدی هوندا، یک خودروی سایز متوسط با قوای محرکه هایبرید و قابلیت شارژ با برق است. هوندا هنوز جزییاتی بیشتری درباره این ماشین هم منتشر نکرده اما تأکید کرده که این ماشین قادر است مسافتی بیشتر از رقبای خود با موتور هایبرید طی کند. هوندا اعلام کرده که جزییات بیشتر درباره این ماشین را در نمایشگاه عرضه خواهد کرد اما به طور قطع این ماشین به مرحله تولید نخواهد رسید. 

سومین کانسپت  هوندا به نام میکروکامیوتر، یک خودرو کوچک الکتریکی برای حمل و نقل شهری است. در داخل این ماشین یک موتورسیکلت کوچک هم قرار داده شده تا رفت و آمد در مسافت‌های کوتاه در شهر آسانتر شود. 

هوندا علاوه بر این مدلی از سری تازه‌ای به نام N  را در نمایشگاه توکیو نمایش خواهد داد. اولین مدل از این سری، به نام N Box  خودرویی شهری است که حداکثر فضای داخلی را در اختیار سرنشینان قرار خواهد داد.  
علاوه بر این سه خودرو، هوندا در نمایشگاه خودرو توکیو از چهار کانسپت موتور سیکلت هم رونمایی خواهد کرد.