واکسهال مدل جدید از سوپراسپرت خود را با قیمتی ارزان‌تر و قدرت بیشتر به بازار عرضه می‌کند. حداکثر سرعت اینسیگنیا وی‌اکس‌آر سوپر اسپرت ۲۷۳ کیلومتر در ساعت است و چهار هزار پوند ارزان‌تر از وی‌اکس‌آر فعلی به بازار عرضه می‌شود. 
با قیمت ۲۹۹۹۵ پوند، این اینسیگنیا را نمی‌توان در هیچ کلاسی از خودرو طبقه بندی کرد. چرا که از چهار درهای هم قیمتش بسیار قوی‌تر است و از ماشین‌هایی که قدرتی مشابه دارند بسیار ارزان‌تر. 
نزدیک‌ترین ماشین از نظر قدرت به این واکسهال، پورشه کیمن اس است. حداکثر سرعت این خودروی دو نفره ۲۷۶ کیلومتر در ساعت است اما قیمتش ۴۸ هزار پوند است. قیمت ب ام و M5 با حداکثر سرعت ۲۵۰ کیلومتر در ساعت ۷۳ هزار پوند است. 

واکسهال تصاویری از مدل جدید را در کنار مدل ۳۰-۹۸ منتشر کرده است که به گفته کارخانه انگلیسی اولین ماشین اسپرت بریتانیا است. در حالی که میانگین سرعت ماشین‌ها در آن زمان ۴۰ مایل در ساعت بود، این ماشین که در دهه بیست ساخته شد اولین ماشین انگلیسی بود که سرعتش از صد مایل در ساعت بیشتر بود و رکورد ۱۲۲ مایل در ساعت را ثبت کرد. تنها ۵۰۰ دستگاه از این ماشین ساخته شد که نیمی از آن هنوز موجود است. 
برای بررسی سابقه واکسهال در ساخت ماشین‌های سواری پرسرعت لازم نیست یک قرن به عقب برگشت. در سال ۱۹۸۹، هنگامی که لوتوس بخشی از جنرال موتورز بود، اپل/واکسهال کارلتون را به یکی از سریعترین سدان‌های جهان تبدیل کرد. {+}

در حال حاضر سریعترین مدل واکسهال وانت مالو است. این وانت توسط هولدن در استرالیا ساخته می‌شود و در بریتانیا با نام واکسهال به فروش می‌رسد. حداکثر سرعت این ماشین ۲۵۰ کیلومتر در ساعت و شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعتش ۴.۹ ثانیه است. 
واکسهال در جدیدترین سدان سوپراسپرت خود از موتور ۲.۸ لیتری شش سیلندر با یک سیستم توربو استفاده کرده است. این موتور ۳۲۰ اسب بخار نیرو تولید می‌کند که به هر چهار چرخ منتقل می‌شود.  واکسهال به جای سیستم فنر مک‌فرسون از سیستم پیشرفته ای استفاده کرده است. سرعت خودرو در ۵.۶ ثانیه از صفر به ۹۶ کیلومتر می‌رسد.