دبی که تاکنون به داشتن بلندترین برج جهان مشهور بود و در حال ساخت بزرگترین مرکز خرید جهان است، حالا یک دستگاه لامبورگینی ۴۰۰ هزار دلاری هم به کاروان پلیس خود اضافه کرده تا وجهه پلیس را بیشتر کند. 
چند روز پیش پلیس دبی در صفحه توییتر خود عکسی از لامبورگینی آونتادور را همراه با متن «جدیدترین گشت پلیس در خدمت شما» منتشر کرد. 

شتاب صفر تا صد کیلومتر در ساعت این ماشین پلیس زیر سه ثانیه است و حداکثر سرعتش ۳۵۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود. با این حال به احتمال زیاد این خودروی سفید و سبز رنگ برای تعقیب  رانندگانی که سریع‌تر از سرعت مجاز برانند استفاده نخواهد شد و برای گشت‌زنی در مناطق توریستی به کار گرفته می‌شود تا نشان دهد دبی جای باکلاسی است. 
منطقه تجاری برج خلیفه، بلوار محمد بن رشید و جمیرا بیچ از جمله مناطقی است که این خودرو در آن گشت‌زنی خواهد کرد.
این لامبورگینی بهترین خودرو از سری ماشین‌های جدیدی است که قرار است به پلیس دبی اضافه شود که در بین آن‌ها چند کامارو هم وجود دارد. 
سه سال پیش پلیس قطر هم یک لامبورگینی گالاردو را به عنوان گشت ترافیک نمایش داد {+} و چند سال بعد هم چند پورشه به کاروان خود اضافه کرد. نیروی پلیس در ایتالیا هم یک دستگاه لامبورگینی در ناوگان خود داشت که چهار سال پیش به شدت تصادف کرد {+}.  پلیس پاناما و بریتانیا هم برای افزایش پرستیژ نیروی پلیس لامبورگینی در ناوگان خود دارند.