پژو سال آینده با الهام از ماشین‌های مسابقه‌ای، مدل تقویت شده‌ای از RCZ، کوپه به بازار عرضه می‌کند که قوی‌ترین مدل تولید انبوه در تاریخ این کارخانه خواهد بود. مدل جدید از این کوپه دو نفره RCZ R نام دارد و کانسپتی از آن در نمایشگاه پاریس نمایش داده خواهد شد. 
RCZ R  برای تاریخ‌ساز شدن تنها به ۲۶۰ اسب بخار نیاز داشت که این نیرو را از موتوری ۱.۶ لیتری چهار سیلندر می‌گیرد که با همکاری «پژو اسپرت»، بخش مسابقات کارخانه فرانسوی ساخته شده است. از این موتور قبلاً در مینی‌ها و سیتروئن‌های اسپرت هم استفاده شده است و میزان تولید دی‌اکسید کربن این موتور هم ۱۵۵ گرم در هر کیلومتر تخمین زده می‌شود. 
برای بیشتر اسپرت شدن ماشین،‌ فنربندی آن نسبت به مدل معمولی تغییر کرده و دیفرانسیل … با مارک تورسن بر آن نصب شده است. 
چرخ‌ها، تزیین داخل و نمای ظاهری ماشین هم نسبت به مدل معمولی متفاوت است.
در کنار این مدل، پژو مدل جدید RCZ را هم در نمایشگاه پاریس رونمایی می‌کند. از جمله تغییرات  جلوپنجره و چراغ‌های جدید پژو است. چراغ‌های ال‌ائی‌دی تازه‌ای برای RCZ طراحی شده و روی جلو پنجره هم میله‌های کروم قرار داده شده است. 
امکانات داخل ماشین در مدل جدید بیشتر شده و پژو برای مدل‌های امسال رینگ‌های تازه و رنگ‌های جدیدی طراحی کرده است. موتورهای ماشین تغییری نمی‌کند و با همان موتور ۱.۶ لیتری با ۱۵۴ اسب بخار و ۱۹۷ اسب بخار و موتور دیزل دو لیتری با ۱۶۱ اسب بخار عرضه می‌شود. 
RCZ به صورت استاندارد با جعبه دنده دستی عرضه می‌شود اما می‌توان آن را به دنده اتوماتیک هم سفارش داد. 
RCZ جدید در زمستان امسال به بازار خواهد آمد و اما فروش مدل تقویت شده RCZ R از اواخر سال آینده میلادی شروع می‌شود.