بعد از کپی کردن از جنرال موتورز، ب ام و و مرسدس بنز در صنعت خودروسازی چین، حالا یک کارخانه چینی که به نظرش قیمت ماشین‌های لامبورگینی بیش از اندازه گران است، برای علاقه‌مندان این خودرو در چین لامبورگینی‌های ارزان ساخته است. 
در حال حاضر ارزانترین مدل لامبورگینی گالاردو در چین سه میلیون و پانصد هزار یوان است و برای خرید یک آوانتادور باید شش میلیون و ۴۵۰ هزار یوان پول داد. 

اما این کارخانه چینی خودرویی شبیه به لامبورگینی را برای مشتریانش به قیمت ۴۲۰ هزار یوان می‌سازد. اما برای این پول موتوری که روی این لامبورگینی سوار می‌شود به جای دوازده سیلندر خودرجینی، یک موتور ۲.۲ لیتری تویوتا است که شتاب صفر تا صد کیلومترش از ۹ ثانیه بیشتر است و حداکثر سرعتش هم به دویست کیلومتر در ساعت نمی‌رسد. 

اما از بیرون هیچ فرقی با یک لامبورگینی ندارد و فقط ماشین‌بازهای چینی می‌فهمند که این ماشین تقلبی است. برای هرچه بیشتر نزدیک‌شدن به لامبورگینی مشتریان این نمونه تقلبی می‌توانند سوییچ و لاستیک‌های اصل لامبورگینی را هم روی ماشین خود سفارش دهند و اگر موتور تویوتا برایشان کم باشد موتورهای هشت سیلندر و شش سیلندر هم می‌شود برای ماشین خرید. 
شاید این اولین قدم چینی‌ها برای فتح بازار خودروهای سوپر اسپرت جهان در آینده باشد.