ژان لوک گالس مدیر گروه پژو-سیتروئن در مصاحبه‌ای با مجله انگلیسی کار تولید نسل تازه‌ای از مدل 2CV یا ژیان را تأیید کرده است. 
آقای گالس درباره زمان عرضه این ماشین توضیحی نداده اما گفته پروژه ساخت این خودرو در داخل شرکت با کد 3CV نامگذاری شده و ماشین براساس ساختار PF1 ساخته خواهد شد. کمپانی فرانسوی تا کنون سیتروئن C3، C3 پیکاسو و پژو ۲۰۷ را براساس این پلتفرم طراحی کرده است. 
آقای گالس می‌گوید این اولین خودروی کوچک هایبرید جهان خواهد بود و مجله کار پیش‌بینی می‌کند این مدل کوچک سیتروئن در سال ۲۰۱۳ به بازار عرضه شود. 
براساس اطلاعاتی که تاکنون درباره این ماشین منتشر شده، این خودرو به احتمال زیاد براساس کانسپت ریولت ساخته خواهد شد که دو سال پیش در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد. 

طول این کاسنپت ۳.۶۸ متر، عرض آن ۱.۷۳ متر و ارتفاعش ۱.۳۵ متر است. این کانسپت با یک موتور هایبرید حرکت می‌کند که به طور مستقیم هم قابل شارژ است. در طراحی این ماشین از مدل مشهور 2CV الهام گرفته شده ولی با توجه به نامگذاری جدید سیتروئن به عنوان کوچکترین مدل از سری DS و احتمالاً با نام DS2 به بازار عرضه خواهد شد. 
به گفته مدیر پژو-سیتروئن همه چیز در این ماشین با هدف راحتی راننده طراحی شده و حتی برای رسیدن به این هدف سرعت هم فدا شده است.