ژانگ‌شنگ، یکی از فروشندگان بزرگ خودرو در چین با هدف عرضه خودروهای لوکس و سفارشی به مشتریان ثروتمند چینی، هفتاد درصد کارخانه تیونینگ و تقویت خودرو کارلسون آلمان را خریداری کرد.  
تخصص کارلسون تقویت موتور و اضافه کردن آپشن‌های لوکس به خودروهای مرسدس بنز است. این کارخانه در سال ۱۹۸۹ در مرزیگ در آلمان تاسیس شد و به سرعت در کنار مارک‌هایی همچون برابوس، کلیمان، AMG و رنتک به یکی از تیونرهای معروف این مارک تبدیل شد. 
این کارخانه در سال ۲۰۱۰ سوپرکار خود به نام C25 را با موتور دوازده سیلندر ۷۵۳ اسب بخاری مرسدس بنز ساخت. 

اکنون تقاضا برای خودروهای سفارشی در چین آنقدر بالا رفته است که فروشندگان بزرگی نظیر ژانگ‌شنگ و پاندا اتومبیل برای پاسخگویی به تازه‌ ثروتمندان این کشور که حاضرند برای ماشینشان میلیون‌ها دلار خرج کنند، ناگزیر شده‌اند به شرکت های تیونیگ خارجی مراجعه کنند. 
هانگ یی، مدیر  ژانگ شنگ به خبرگزاری رویترز گفته است که قصد دارد از تخصص کارلسون در تمام نمایندگی‌های خود استفاده کند اما تمرکز بیشتر بر خریداران در پکن، شانگهای و شهرهای بزرگ دیگر چین است.
او می‌گوید «مشکل عمده حضور تعداد زیادی بنز، ب ام و و آئودی در شانگهای و پکن است. تا حدی که این ماشین‌ها دیگر عادی به نظر می‌رسد و شبیه راندن تویوتا کمری در لس‌آنجلس است.»
او از سرمایه‌گذاری این شرکت برای عرضه خودروهای لوکس اطلاعات زیادی نداده است اما این شرکت در سال گذشته معادل ۴۷ میلیون دلار آپشن و امکانات لوکس به خریداران فروخته است. 

بیشتر آپشن‌های کارلسون توسط مرسدس بنز تأیید شده است و برای همین خریداران مرسدس بنز با نصب آن‌ها همچنان می‌توانند گارانتی مرسدس بنز را حفظ کنند. 
ژانگ‌شنگ که مرکز اصلی‌اش در شهر پکن است، ۱۴۰ فروشگاه در سراسر چین دارد و ماشین‌های لکسوس، ولوو، پورشه، تویوتا و نیسان را در کنار مرسدس بنز می‌فروشد. کارلسون همچنین قصد دارد فروشگا‌ه‌هایی مختص به خود در چین باز کند که در آن محصولات خود را به فروش برساند. 
کارلسون همچنین قصد دارد بخشی از تولید خود را نیز در چین انجام دهد.