در طول  بیش از  صد سالی که از ساخت اولین خودرو می‌گذرد، اگر چه میلیون‌ها خودرو تولید شده و تغییرات زیادی در ساخت وسایل نقلیه رخ داده  است، اما اصول ساخت یک خودرو تغییر زیادی نکرده است و  از زمان تولید اولین خودرو تا کنون هنوز خودرو  ترکیبی از شاسی، موتور درون سوز یا الکتریکی و جعبه دنده است که چرخ‌ها را به حرکت در می‌آورد.

اما کریس بنگل، طراح سابق ب ام و می‌خواهد با این ماشین این ساختار صد ساله را تغییر دهد.

 

این ماشین براساس فلسفه‌ای به نام جینا (GINA) ساخته شده است.  جینا مخفف Geometry and Functions In “N” Adaptions است که می‌توان آن را به «بی نهایت جور ماشین برای بی نهایت جور آدم» ترجمه کرد.

بنگل براساس همین فلسفه در سال ۹۹  سیستم iDrive ، در سال ۲۰۰۱  کانسپت X Coupe ، در سال ۲۰۰۲ کانسپت CS1، در سال ۲۰۰۵ M Roadster/Coupe، در سال ۲۰۰۶ کانسپت میله میلیا و امسال مدل X6 رو ساخت و جدیدترین مدل هم این کانسپت است. 

در فاصله دو ساعت میشود پوست این ماشین را عوض کرد و حالت ماشین با سلیقه راننده قابل  تغییر است و می‌تواند در روزی عصبانی و در روز دیگر مهربان باشد

در صنعت خودروسازی به کریس بنگل لقب «جنجالی» داده‌اند که با توجه به کارنامه کاری‌اش چندان بی‌راه نیست.  شاید وقت خوبی باشد که به این هنرمند لقب «انقلابی» هم داد.