لکسوس اعلام کرده است مدل جدید  آر سی را کمتر از بیست روز دیگر در نمایشگاه توکیو رونمایی خواهد کرد. این کوپه لکسوس با الهام از کانسپت ال اف-ال سی و ال اف- سی سی طراحی شده است و در سال ۲۰۱۴ به بازار عرضه خواهد شد. 
دو مدل از آر سی در توکیو نمایش داده خواهد شد. یکی از این دو مدل آر سی ٣۵٠ است که موتوری شش سیلندر با حجم ٣. ۵ لیتر دارد. مدل دیگر با نام آر سی ٣٠٠اچ، با قوای محرکه هیبرید عرضه می‌شود که ترکیبی از یک موتور ٢. ۵ لیتری و یک موتور الکتریکی است. لکسوس پیش‌تر امتیاز نام آر سی اف را هم خریداری کرده است که نشان می‌دهد یک مدل تقویت شده از این خودرو با برند اف هم در آینده به بازار خواهد آمد. 
لکسوس در طراحی ظاهری روند جدید خود در استفاده از سطوح عضلانی و تاکید بیشتر بر جلوپنجره خودرو را ادامه داده است. چراغهای جلو ترکیبی از سه لامپ ال ائی دی و یک تکه کوچک شبیه به بومرنگ است که امضای جدید خودروهای لکسوس خواهد بود و در مدلهای بعدی این کارخانه هم تکرار می‌شود. رینگ استاندارد این خودرو ١٨ اینچی است اما می‌توان برایش چرخهای ١٩ اینچی هم سفارش داد. 
رد پای کانسپت‌های اخیر لکسوس در داخل خودرو هم به خوبی دیده می‌شود. در تزیینات از ترکیب چرم و چوب استفاده شده است، نمایشگر روی داشبورد هفت اینچی است و یک کنترل لمسی برایش در کنسول وسط قرار داده شده است. 
طول این کانسپت ۴۶٩۵ میلی م‌تر، عرضش ١٨۴٠ میلی متر و ارتفاعش ١٣٩۵ میلی متر است. فاصله بین دو محور هم ٢٧٣٠ میلی متر است.