بوگاتی در حال کار بر روی نسل جدید مدل ویرون است که بنا بر گزارش‌هایی از این کارخانه حداکثر سرعتش ۴۶۶ کیلومتر در ساعت و شتاب صفر تا صد کیلومترش ۱.۸ ثانیه است. 
هفته‌نامه انگلیسی اتواکسپرس این خبر را همراه با طرح‌هایی از این سوپرویرون منتشر کرده است.  ینس شولنبرگ، مهندس ارشد بوگاتی به این نشریه گفته «چالش بزرگ در ساخت این ماشین کاهش وزن است. ما برای رسیدن به این هدف تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته‌ای را بررسی می‌کنیم. از جمله استفاده از چرخی که به طور کامل از فیبرکربن ساخته شده است. ما همچنین در حال بررسی نیروی محرکه هیبرید هم هستیم.»
بوگاتی می‌خواهد وزن ماشین جدید ۲۵۰ کیلوگرم سبک‌تر از ویرون فعلی باشد و قدرت موتور به ۱۶۰۰ اسب بخار افزایش خواهد یافت. 

نیروی محرکه ماشین همان موتور شانزده سیلندر با چهار توربو است که اکنون در ساخت ویرون به کار می‌رود. اما بوگاتی برای گرفتن نیروی بیشتر از این ماشین حجم موتور را از هشت لیتر به ۹.۶ لیتر افزایش داده است. 
قیمت ماشین حدود دو میلیون دلار تخمین زده شده است و قرار است برای اولین بار شهریور آینده در نمایشگاه خودرو فرانکفورت به نمایش گذاشته شود. 
همزمان چند نشریه سینمایی خبرداده‌اند که این ماشین در قسمت سوم فیلم  «مرد آهنین»، ماشین تونی استارک، ستاره این فیلم خواهد بود. در قسمت‌های پیشین این فیلم، میلیونر جوان بر آئودی R8 و کانسپت هوندا NSX سوار شده بود. در صورتی که این خبر درست باشد، علاقه‌مندان به این سوپر ویرون می‌توانند در بهار آینده این ماشین را بر پرده سینِما ببیند.